Fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: ,.

Jednalo se o požár digestoře...zlikvidováno práškovým PHP

Datum
Vložil
Titulek

,.

Ahoj , jen chci informovat , zítra mám schúzku kvůly trykám a potiskům.

Datum
Vložil
Titulek

,,

Ahoj,tak jsem nahlásil barvu bude to tmavší vínová,no uvidíme jak to bude vypadat a jestli to ještě půjde.Víc jsme se o ničem nebavili.Zítra odjíždíme a vracíme se 2.1 večer,tak hezkého silvestra,žádný bolehlav a šťastný a veselý nový rok 2010.ČUS BUS

Datum
Vložil
Titulek

Re: ,,

Taky Ti přeju hodně štěstí do nového roku

Datum
Vložil
Titulek

,

Tak se sejdem 27.12 v 15,30 hod.,vyjádřete se.Taky přeji štěstí,zdravý a pohodu.ČUS

Datum
Vložil
Titulek

,

Ahoj, tak dobře souhlasím.

Datum
Vložil
Titulek

.

Ahoj,máme se dohodnout na barvě té mašiny,tak se vyjádřete jakou barvu by jste chtěli,máme na to do konce roku.Zkuste se porozhlédnout po internetu po barvách a kdyžtak napsat návrhy na barvu a případně i odkaz na stránku ať se kouknou ostatní.

https://www.sdhsport.estranky.cz/fotoalbum/provedene-prestavby-ps-na-sport

Tady je odkaz na pár barev.Nám by se nejvíce líbila vínová.Po čase by se udělali i vínové dresy,aby to ladilo.Nyní se vyjádřete vy všichni,čím víc tím líp a nebo se dá někdy schůze a domluvíme se osobně na hasičárně.

Datum
Vložil
Titulek

.

Ahoj všichni, já osobně bych dal jerště schůzi 25. 12. od 13.00, napištemi i na mobil. Já bych bral barvu modrou, nebo černo modrou a vyděl jsem i motor černí a rám bílí. Na schůzi se domluvíme i na drezech.

Datum
Vložil
Titulek

Re: .

At každí dištak navrhne kdy má čas natu schuzi, ad se sejdem většina?

Datum
Vložil
Titulek

Re: .

ahoj luky mne se to hodi klidne toho 25.12. mne to je jedno

<< 457 | 458 | 459 | 460 | 461 >>

Vyhledávání

Copyright © 2009 Pavel Buňat