Fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: -

Já taky kámo!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: -

copak se nevydařilo?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: -

Přijď na schůzi a dovíš se víc........................

Datum
Vložil
Titulek

-

Ahoj,tak jsem byl na fotbalové radě kde jsem jim přednesl náš požadavek ohledně placu na trénování a byl jednohlasně povolen,ale pustí nás tam až bude lepší terén,což může být třeba začátkem dubna.To bude akorát,protože 14.5 začíná liga.Za 14 dní dojdu pro volné termíny,aby jsme nikomu nepřekáželi (předběžně máme počítat s pondělkem,dohadovali jsme se na dvou dnech v týdnu),měli by jsme také dostat klíče od vrat,aby jsme se tam dostali.ČUS,BUS

Datum
Vložil
Titulek

Re: -

Ahoj tosme rádi, tak zítra snad to pojedem omrknout.

Datum
Vložil
Titulek

)

Ahoj,zítra budu mít opět jednání o place na trénování a i když jsem tomu moc nevěřil,tak to asi nakonec dopadne dobře a mi budeme moci trénovat na fotbaláku za tribunou.Zítra se rozhodne,tak uvidíme.Dám vám vědět.ČUS BUS

Datum
Vložil
Titulek

Re: )

Tak to máme schválený (ten fotbalák),ještě budu mít v týdnu schůzku kvůli klíčům a nějakým detailům,ale snad by to mělo být v pohodě.ČUS BUS

Datum
Vložil
Titulek

Re: )

Ahoj toseš dobrej, toje fajn já jsem moc rád žeto tak dopadlo, děkujem.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: )

paráda jsi dobrej ty bež d politiky :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: )

Dobrej budu až budu mít klíče nebo až bude po té dohodě.A s tou politikou by to bylo asi tak,že bych šel ale jedině přímo až do parlamentu a v první řadě bych jich polovičku zrušil a z druhé půlky bych jich 50 % vypráskal bičem.ČUS BUS sporťáci

<< 454 | 455 | 456 | 457 | 458 >>

Vyhledávání

Copyright © 2009 Pavel Buňat