Fórum

Datum
Vložil
Titulek

.

Ahoj všichni, já osobně bych dal jerště schůzi 25. 12. od 13.00, napištemi i na mobil. Já bych bral barvu modrou, nebo černo modrou a vyděl jsem i motor černí a rám bílí. Na schůzi se domluvíme i na drezech.

Datum
Vložil
Titulek

Re: .

At každí dištak navrhne kdy má čas natu schuzi, ad se sejdem většina?

Datum
Vložil
Titulek

Re: .

ahoj luky mne se to hodi klidne toho 25.12. mne to je jedno

Datum
Vložil
Titulek

Re: .

Ahoj,mi budeme 25 a 26.12 pryč,tak u u nás to připadá na 27-29 a to kdykoli.ČUS BUS

Datum
Vložil
Titulek

Re: .

Dobře beru navědomí, dám vědět ale určitě tedy 27.12 určete si čas kdy se sejdem?Umě nebudou moc veselé,nám se zastřelyl jeden člen v Nové Vsi.
Díky za odpověd, a všem kamarádům přeji krásné a veselé Vánoce, hodně, hodně dárků.

Datum
Vložil
Titulek

..

Ahoj,tak jsem byl po delší době na schůzi a tam to také říkali (jak píšeš),že se má dělat nová mašina.Měla by se dělat v Brodě a letos by do ní měli dát 60 tis. a příští rok asi 100 tis.,měl by přijet se dohodnout jakou chceme 18-2000 ccm a taky by nám měl nějakou přivést ukázat.Doufám,že nám dají vědět až přijede a měli by jsme u toho také být.Zatím ČUS BUS.

Datum
Vložil
Titulek

Re: ..

Ahoj, toby měly, doufam žeto klapne. Já totiž na schůzi nemám kdy já jsem pořád v práci. Díky a budem tomu věřit.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ..

Takže nakonec to bude normální 12ctka předělá na 18ctku bude zhotovena u firmy v Želetavě cca 89 000,-

Datum
Vložil
Titulek

MS

Já ještě nevím jak to budu mít,ale budu pravděpodobně do soboty v práci,tak pojede jenom Filip a večeři si dá,ale jestli budu doma,tak pojedeme všichni a to by jsme řešili až na místě.Zatím ČUS BUS ......a užite si to.

Datum
Vložil
Titulek

Re: MS

Dobře beru navědomí, ještě se dohodnem. Ahoj

<< 454 | 455 | 456 | 457 | 458 >>

Vyhledávání

Copyright © 2009 Pavel Buňat